Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

L’Oréal Paris Rouge Signature’den Kuralları Yıkan Parti

L’Oréal Paris, yeni nesil likit ruju Rouge Signature için, Kuledibi Kat Otoparkı’nın çatı katında sıra dışı ve renkli bir etkinlik düzenledi.

L’Oréal Paris Rouge Signature’den Kuralları Yıkan Parti L’Oréal Paris Rouge Signature’den Kuralları Yıkan Parti Pinterest

 

 

Beyoğlu’nda bir otoparkın, Rouge Signature Ultra Likit Ruj için özel olarak dekore edildiği partide, davetliler, ışık şovları, renkli ve bol sürprizli aktiviteler ve gecenin atmosferine uygun müzik performansıyla unutamayacakları bir gece yaşadılar.
Kuralların yıkıldığı, tüm duyulara hitap eden bu özel partiye Fırat Çelik, Itır Esen, Aleyna Solaker, Yüsra Geyik, Zeynep Tosun, Caner Karaloğlu ve Çağla Ardak gibi magazin dünyasının ünlü isimleri de yoğun ilgi gösterdi. 
Dudaklarda yokmuş hissi yaşatan hafifliği ve inceliği ile tek sürüşte yoğun renk ve mat etki yaratan L’Oréal Paris Rouge Signature Ultra Likit Ruj, parti boyunca davetlilerin dudaklarını da renklendirdi.L’Oréal Paris Rouge Signature dünyasının mekandan başlayarak partinin tüm detaylarında hissedildiği gecede davetliler özel bir deneyim yaşadılar.
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X