Madonna ile Tupac'in Aşk Mektubu Ortaya Çıktı

Madonna ile Tupac'in Aşk Mektubu Ortaya Çıktı Madonna ile Tupac'in Aşk Mektubu Ortaya Çıktı Pinterest


 

Madonna, bugünlerde 1996'da hayatını kaybeden rap şarkıcısı Tupac Shakur'un kendisine yazdığı aşk mektubuyla ilgili problemler yaşıyor. Yıllar sonra ortaya çıkan bu mektupla Madonna'nın Tupac'e yazdığı notun 19 Temmuz'da bir sitede açık artırmaya çıkması bekleniyordu.

100 bin dolar değerindeki mektupta Whitney Houston ve Sharon Stone'un bayağı ve vasat olduğunu söyleyen Madonna, not ve mektubun açık artırmaya çıkmaması için New York Temyiz Mahkemesi'ne başvurdu.

İzni ve rızası olmadan bu özel belgenin açık artırmada satılamayacağını belirten Madonna'nın talebi nedeniyle not ve mektubun açık artırmaya çıkarılması durduruldu. Müzayede yetkilileri ise Madonna'nın bu çıkışını garip bulduklarını söyledi.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X