Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Mango Fotoğraf Yetenek Yarışması Düzenliyor

Marka yetkilisi Sofía Sánchez de Betak, fotoğraf sanatçısı Dan Martensen, stilist Aleksandra Woroniecka ve Mango ekibi jüride!

Mango Fotoğraf Yetenek Yarışması Düzenliyor Mango Fotoğraf Yetenek Yarışması Düzenliyor Pinterest

 

 

   Marka yetkilisi Sofía Sánchez de Betak, fotoğraf sanatçısı Dan Martensen, stilist Aleksandra Woroniecka ve Mango ekibi; genç yeteneklerin fotoğraflarını değerlendirerek kazananı belirleyecekler.
  Yeni yeteneklere destek olmak ve onların yol kat etmesine yardım etmek. İşte, Mango'nun “New Voices” kampanyasının bir parçası olarak başlattığı genç yetenekler yarışmasının amacı bu.
Düzenlediği fotoğraf yarışması aracılığıyla Mango, gençlerin yaratıcı gücünü ve yeteneklerini ortaya çıkarmak için onlara söz hakkı tanıyor.
  Yarışmanın galibi, 10.000€ ekonomik değeri olan, marka için bir fotoğraf çekimi seansı gerçekleştirme fırsatını elde edecek. Kazanan isim, 19 Nisan’da, Mango’nun sosyal medya hesaplarından ilan edilecek.
  Katılmak isteyenler, Mango’nun web sitesi mango.com’da bulunan formu 14 Nisan’a kadar doldurup, portföylerini bu forma ekleyerek, yarışmaya dahil olabilirler. Aynı zamanda, yarışmaya katıldıkları resimlerinden birini #MangoNewVoices resmi hashtag’iyle Instagram’a yüklemeleri ve Mango’yu (@Mango) etiketlemeleri gerekmektedir.
 “New Voices” kampanyası, toplumda kültürün gücünün önemini vurgulamaktadır. Bu mesaj, gelişen kültürün başka mimarlarına da ses vererek, sezon boyunca düzenlenecek çeşitli etkinlikler ve değişik iş birlikleri aracılığıyla, #MangoNewVoices hashtag’i altında tüm Mango platformlarında tekrarlanacaktır.

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X