Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Mango'dan 2 Milyon Maske Bağışı

Mango, COVID-19’un yayılmasıyla mücadele etmek için 2 milyon maske bağışlıyor.

Mango'dan 2 Milyon Maske Bağışı Mango'dan 2 Milyon Maske Bağışı  Pinterest


 

MANGO, önümüzdeki günlerde 2 milyon maske bağışlayacak. Şirket bu şekilde COVID-19 küresel salgını ile mücadele etmeye yardımcı olmayı ve bu virüsün yol açtığı ciddi sosyal, ekonomik ve kamu sağlığı sorunlarını hafifletmeyi amaçlıyor.
Mango, kendi lojistik imkanları ile iki milyon maskeyi İspanya’da farklı hastanelere dağıtma görevini üstlenecek. Bu hastanelerin birçoğu, kahramanca görevlerini yerine getirebilmek için çok gerekli tıbbi malzemeler konusunda eksiklik yaşıyor.Maskelerin dağıtımı, Sağlık Bakanlığı’nın talimatları doğrultusunda gerçekleştirilecek.
Bu bildirisi ile Mango, İspanya’da durmak bilmeden COVID-19 ile savaş veren sağlık ekiplerinin tüm üyelerine sıra dışı çabaları için 15.000’i aşkın çalışanı adına teşekkür etmek istiyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X