Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Mango’dan Rüzgar Sörfü Markası Mistral ile Kapsül Erkek Koleksiyonu

Mango ünlü moda ve rüzgar sörfü markası Mistral ile işbirliği yaparak erkekler için bir kapsül koleksiyon çıkaracağınız açıkladı.

Mango’dan Rüzgar Sörfü Markası Mistral ile Kapsül Erkek Koleksiyonu Mango’dan Rüzgar Sörfü Markası Mistral ile Kapsül Erkek Koleksiyonu Pinterest

 

 

Mango, Mango Man'ın İlkbahar/Yaz 2019  koleksiyonu için ünlü moda ve rüzgar sörfü markası Mistral ile ilk işbirliğini açıkladı. Windsurf tahtalarının üretiminde öncü olan marka, 80’li ve 90’lı yıllardan bu yana moda koleksiyonları ile de bir simge haline geldi. Mistral bugün  sektördeki en önemli markalardan bir tanesidir.  90'lardan ilham alarak tasarlanan ve sınırlı sayıda üretilecek bu kapsül koleksiyon; mayo, t-shirt, sweatshirt, mont ve aksesuar gibi parçalardan oluşacak.
 
Koleksiyon Haziran 2019’un başlarında piyasaya sürülecek.

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X