Merve Toy'un Galaxy S21 Plus ile Birlikte Şehre Farklı Baktığı Bir Moda Gezisi

Eşsiz sahili, tatlı kafeleri ve tarihi binalarıyla Moda'ya birlikte göz atıyoruz.

Merve Toy'un Galaxy S21 Plus ile Birlikte Şehre Farklı Baktığı Bir Moda Gezisi Merve Toy'un Galaxy S21 Plus ile Birlikte Şehre Farklı Baktığı Bir Moda Gezisi Pinterest


 

Stilleriyle ve bakış açılarıyla ilham olan kadınların en sevdiği semtleri Samsung Galaxy S21 Serisi 5G dünyasıyla keşfe çıktık.
  • Samsung Galaxy S21+ dünyasıyla Moda’yı keşfe çıktınız. Farklı bir bakış açısıyla neleri keşfettiniz?
Galaxy S21 dünyasıyla yaşadığım deneyimde ilgimi en çok çeken özellikler; Yönetmen Bakışı özelliği ve 8K videodan yüksek çözünürlüklü fotoğraf alma oldu.

  • Samsung Galaxy S21+’ın en çok hangi özelliğini sevdiniz?
Kullanım kolaylığını ve şıklığını çok sevdim öncelikle. Galaxy S21+'ın renkleri arasında lilayı çok enerjik buldum. Favorim lila oldu.

  • Bu keşif sırasında harika fotoğraflar çektiniz, videolar hazırladınız. Fotoğraflardan birini bizimle hikayesiyle paylaşır mısınız?
Fotoğraf ve video kayıtları yaparken Ayşegül Sarıca’nın yaşadığı Sarıca Köşkü’nü ilk kez bu kadar uzun süre ve detaylı incelemiş oldum. Çok ama çok etkileyici...


 
RÖPORTAJ BAHAR KADER VİDEO VE KURGU UMUT SAKALLIOĞLU
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X