Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Mesafeli Sosyalliğin Yeni Gözdesi: Kozmonot Bomonti

Ferah dekorasyonu, geniş bahçe alanları ve sıkı önlemleriyle Kozmonot Bomonti ‘mesafeli sosyalleşmek isteyenlerin’ yeni favorisi.

Mesafeli Sosyalliğin Yeni Gözdesi: Kozmonot Bomonti Mesafeli Sosyalliğin Yeni Gözdesi: Kozmonot Bomonti Pinterest


 

Bomonti’nin sosyalleşme adresi Kozmonot Bomonti ‘yeni normal’ düzende güvenlik önlemlerini en yüksek seviyeye taşıdı. 800 metrekare alanda yer alan Kozmonot Bomonti, İç İşleri Bakanlığı’ndan alınan talimatlar dahilinde; tüm mekanda hijyen kurallarının yer aldığı kuralları sergiliyor, kapı girişlerinde ateş ölçümü yapıyor, tüm masalarında dezanfektan bulunduruyor, menülerini temassızlığı esas alarak QR sistemiyle sunuyor, masalar arasında 1 metre 50 cm mesafe bulunduruyor, misafilerine maske temini sağlıyor, tek kullanımlık serviç araçları sunuyor, tüm misafirlerinin ardından sık ve profesyonel temizlikle güvenlik önlemlerini maksimumda uyguluyor.
Kozmonot Bomonti ön ve arka olmak üzere üzeri tamamen açık, bitki ve dekorasyonuyla ferahlığın hakim olduğu bahçelerinde izole bir atmosfer sunarken, yeni normal düzene göre misafir sayısnı 108 ile sınırlı tutuyor.
Dünya mutfağından seçkin yemek seçeneklerinin yer aldığı, geniş kokteyl menüsü ve 101 çeşit bira seçeneğiyle şehirde fark yaratan, samimi ekibiyle Bomonti’nin kalbine taht kuran gastro pub, Salı- Cumartesi günleri arasında 14.00 – 00.00 saatleri arasında, Pazar günleri 12.00-00.00 saatleri arasında kahvaltı keyfini de yaşamanız için kapılarını açıyor. Kozmonot Bomonti, keyifli sohbetleri paylaşmak için gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X