Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

MiiN, Özel Tasarım Maske Hediye Edecek

Mayıs ortasında MiiN alışveriş sitesi açılacak ve oradan yapılan alışverişlerde maske hediye edilecek.

MiiN, Özel Tasarım Maske Hediye Edecek MiiN, Özel Tasarım Maske Hediye Edecek Pinterest


 

MiiN tasarımcısı Kadir Kılıç bu sürece ve projeye dair, "Kaygı ve belirsizliğin tavan yaptığı bir dönemden geçiyoruz. Din, dil, ırk, cinsiyet ve statü ayırmayan bu hastalıkla, tüm insanlık büyük bir sınavdan geçiyor. Moda sektörüne hizmet veren biz tasarımcılara da aslında, bu süreçte epey iş düşüyor. Öncelikle kendi tüketicimiz ve onların sevdiklerini önemsediğim bir projeye giriştim. Müşteri datamızda varolan tüm tüketicilerimize koruyucu maskeler dağıtacağız. Mağazalarımızı malum sebepten ötürü kapattık. Yakın bir zamanda online satış sitemizi hayata geçirip MiiN tasarımlarını en makul fiyatlarda satışa sunacağız ve tüm satışlarda da hayatımızın bir parçası olacak koruyucu maskeleri hediye edeceğiz. En geç mayısın ikinci haftasında maske dağıtımı ve online satış sitesini de hayata geçirmiş olacağız. Sabır ve elimizden gelen var güçle çalışmaya devam ediyoruz…" diyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X