MSA’dan Kasım’da Birbirinden Lezzetli Workshoplar

Türkiye’nin en kapsamlı yiyecek-içecek eğitim merkezi olan MSA, Kasım için birbirinden farklı ve lezzetli workshop’lar hazırladı.

MSA’dan Kasım’da Birbirinden Lezzetli Workshoplar MSA’dan Kasım’da Birbirinden Lezzetli Workshoplar Pinterest


 

Türkiye’nin en kapsamlı yiyecek-içecek eğitim merkezi olan MSA’nın workshop mutfaklarında “Hayatımda yumurta bile kırmadım” diyenler 3-4 saat sonunda zorlanmadan yemek pişirip, birbirinden güzel tabaklara imza atabiliyor. Her ay yaklaşık 60 workshop sunan MSA’nın Kasım ayı için hazırladığı birbirinden lezzetli workshoplar’dan birkaçını sizin için seçtik.

Mutfakta 8 Hafta - Vegan // 7 Kasım – 26 Aralık arası her cumartesi Saat: 16.00-20.00
Mutfakta 8 Hafta Vegan, vegan beslenen veya sevdiklerine vegan menüler hazırlamak isteyenler için kaçırılmayacak bir program! Sebze stock ve çorbalardan vegan proteinlere, vegan fermentasyondan meze ve atıştırmalıklara, kahvaltı, salata ve bowl’dan bitki bazlı süt ürünleri ve vegan fast food’a pek çok reçetenin yer aldığı programda katılımcılar aynı zamanda vegan mutfağa ait teknikler de MSA’nın konusunda uzman eğitmen şeflerinden öğrenecek.

Sadece Çikolata // 23-27 Kasım Pazartesi-Cuma, 10.00-14.00
Çikolatayı kim sevmez ki! Çikolatalı kurabiyeler, kekler, mousse’lar, pastalar… Çikolatanın her halinin anlatılacağı ve birbirinden lezzetli tatların öğrenileceği “Sadece Çikolata” programında çikolatanın tarihçesinden faydalarına, yapım tekniklerinden birbirinden yaratıcı reçetelere pek çok konu anlatılıyor. 5 gün süren bu kapsamlı eğitime tüm çikolataseverler bekleniyor!

Kemik Suları ve Çorbalar // 24 Kasım Salı, 10.00-15.00
Havalar soğurken, kış ayları gelirken hem lezzetiyle hem de faydalarıyla mutfakların olmazsa olmazı kemik suları MSA Workshoplarında öğretiliyor! Kemik Suları ve Çorbalar Workshop’unda dana kemik suyu, tavuk suyu ve balık suyu yapımını öğrenecek ve bu sularla içinizi ısıtacak, bağışıklığınızı güçlendirecek birbirinden lezzetli çorbaların yapımını öğreneceksiniz.

%100 Ekşi Maya // 20-21-22 Kasım, 10.00-16.00
Evde ekmek yapımı yaygınlaşmışken farklı tarifler denemek istemez misiniz? Bu eğitimde, mayalama ve katlama teknikleri, maya çeşitlerinin arasındaki farklar gibi ekşi mayaya dair her şey var! Ayrıca eğitimde yoğurma ve pişirme tekniklerini deneyimleyecek, sadece ekşi maya kullanarak yapılan ekmek çeşitlerinin yanı sıra; köy ekmeği ve francala gibi birçok ekmeği de ekşi mayayla nasıl yapabileceğinizi göreceksiniz.

Küçük Gurme 2 - Benim Ekmeğim (9-14 Yaş) // 29 Kasım Pazar, 10.00-14.00
Artık ekmekler evinizdeki genç şeften sorulacak! 9-14 yaş arası genç şefler bu eğitimle, tam tahıllı köy ekmeği, tost ekmeği ve hamburger ekmeğini kendi elleriyle hazırlamayı öğrenecek, sofrada kendi yaptıkları ekmeği tatmanın ve tattırmanın gururunu yaşayacaklar.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X