Nautica Yeni Sezon Koleksiyonunu Engin Öztürk ile Keşfediyoruz

Nautica, 2021 Türkiye marka elçisi olan Engin Öztürk ile, denizcilik ve lifestyle moda markası imajını desteklemeye devam ediyor.

Nautica Yeni Sezon Koleksiyonunu Engin Öztürk ile Keşfediyoruz Nautica Yeni Sezon Koleksiyonunu Engin Öztürk ile Keşfediyoruz Pinterest


 

Engin Öztürk’ün sofistike ve derinlikli yaşam stili, Nautica'nın maceraya ve doğayı keşfetmeye davet eden tasarımlarıyla bir araya geliyor. Göcek’te, Nautica’nın maceracı doğasını yansıtan atmosferinde gerçekleşen kampanya çekiminde, Erdi Doğan’ın fotoğrafladığı Engin Öztürk; şehirli ve modern Nautica ruhunu dinamik karelerle yansıtıyor.
 
 

Ülkemizin sevilen oyuncularından Engin Öztürk, global marka iş birliğine dair heyecanını şu cümlelerle dile getiriyor: "Nautica, zaten sevdiğim ve tercih ettiğim bir marka. Türkiye’de Nautica’nın marka elçisi olmaktan mutluluk duyuyorum. Markanın doğayla iç içe olması, doğaya önem vermesi ve dünyaca tanınmış olması beni heyecanlandırırken zaten kullandığım ve alışık olduğum çizgisi iş birliğimizi çok güçlü kıldı."

Nautica'nın Yeni Sezonunda Dikkat Çeken Parçalar 

Deniz hikayesinden ilham alan temel parçalarda cesaretli renkler ve desenler kullanarak farklılık yaratan Nautica özellikle polo yaka tişörtleriyle yaz stilinin vazgeçilmezi olacak. Yaz sezonunda imza niteliğindeki renkleri lacivert, sarı,kırmızı ve beyazın ötesine geçen marka, toprak tonlarını ve baharat renklerini de koleksiyonuna dahil ediyor.


 
Yeni sezonunun temel parçası olan Polo yakalarında kullanılan farklı baskılar ile birlikte değişiklik ve yenilik imkanı sunan Nautica, günün farklı zaman dilimlerinde sizinle olmak için hazır! Plajlarda şıklığından ödün vermeyenleri, şık ve eğlenceli bir özel sezon bekliyor.
 
Yazın vazgeçilmez kumaşı olan keten, doğanın tonlarını Non-Iron teknolojisiyle birleştiren Nautica’nın canlı renkleri gömlek, pantolon ve şortlarda karşımıza çıkıyor. Havalı sweatshirt modellerinin yanı sıra, baskılı ve pamuk kumaşlardan oluşan Nautica şortlar ise yazın serinliğini tüm şıklığıyla üzerinizde hissetmenizi vadediyor.

Koleksiyonu keşfetmek için tıklayınız.

 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X