New York Moda Haftası Programı Açıklandı

New York Moda Haftası Programı Açıklandı New York Moda Haftası Programı Açıklandı Pinterest


CFDA (Amerika Moda Tasarımcıları Konseyi) ve IMG, birkaç haftadır gerçekleşip gerçekleşmeyeceği merak edilen New York Moda Haftası'nın tarih ve programını duyurdu.
11-16 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek moda haftası, Covid-19 nedeniyle yükselen vakalar ve yayılan Omicron varyantına rağmen yüz yüze defile ve etkinliklerin yoğunlukta olduğu bir programla gerçekleşecek. 
CFDA' göre yüz yüze defileler, şovlardan önce davetlilerin Covid-19 aşılarının kontrol edilmesi ve maske zorunluluğu uygulamasıyla New York Eyaleti sağlık yönergelerine uygun olarak gerçekleştirilecek.

Bazı markaların dijital sunumu tercih ederek bu yıl katılmamayı tercih ettiği New York Moda Haftası'nda yüz yüze defileler ile koleksiyonlarını sergileyecek markalar ise şu şekilde; Anna Sui, Christian Siriano, Dion Lee, Gabriela Hearst, Jason Wu, Altuzarra, LaQuan Smith, Michael Kors, Khaite, Naeem Khan, Peter Do, Prabal Gurung, Proenza Schouler, Coach, Tom Ford, Tory Burch, Ulla Johnson, Victor Glemaud, Elena Velez, Sergio Hudson, Puppets & Puppets and Maisie Wilen.

 
  Yazan: İpek Kumtepe
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X