Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Nuxe’ün İlk Sprey Nemlendiricisini Keşfedin

Crème Fraîche® de Beauté sprey nemlendiriciye bayılacaksınız.

Nuxe’ün İlk Sprey Nemlendiricisini Keşfedin Nuxe’ün İlk Sprey Nemlendiricisini Keşfedin Pinterest


 

NUXE, Crème Fraîche® de Beauté’nin tüm etkisini konsantre halinde, kolay ve hızlı kullanılan bu yeni hafif mist ürünüyle nemlendirmeyi ferahlatıcı bir seviyeye taşıdı. Süt kıvamında tazeleyici formülüyle yüzü adeta bir örtü gibi kaplayan mist 
Portakal Çiçeği’nin leziz kokusunu taşıyor. Botanik Tatlı Badem Sütü ile zenginleştirilen formülü cilde 24 saatlik nem sağlıyor.
%89 doğal kökenli içeriğe sahip vegan formülüyle* sprey olarak uygulanan bu ürün cilde 24 saat boyunca nem veriyor. Formülünde bir araya gelen Tatlı Badem Sütü ve inovatif Kırmızı Yosun özüyle cildi güçlendiriyor ve cildin su tutmasına yardımcı oluyor. Rüzgar, hava kirliliği, ısı değişimi gibi günlük radikallerden koruyan antioksidan özelliğe sahip E vitaminiyle zenginleştirildi: Cilt tazeleniyor ve doğal ışıltısı ortaya çıkıyor.
Kırmızı Yosun özü çevreye duyarlı yüksek teknolojiyle elde ediliyor. Baltık Denizi’nden elde edilen bu kırmızı yosun oligofurcellaran isimli bir şeker tipi içeriyor. Bu öz, çözücü ve atık madde emilimi olmadan tamamen çevreye duyarlı yöntemlerle elde ediliyor. Elde edilen öz, parçalarına ayrılmadan ve deniz tuzuyla zenginleştirilmiş solüsyonla nemlendirilmeden önce Hyalüronik Asit ile benzer özelliklere sahip olması sağlanıyor. Pratik sprey formatı hızlı ve kolay bir uygulama sağlıyor. Sütümsü mist, cilde oldukça tazeleyici bir rahatlatma hissi veren binlerce damlacık içeriyor. Crème Fraîche de beauté’nin imzası haline gelen Portakal Çiçeği kokusuyla da duyusal bir haz veriyor... Sabahları cilde nem sağlıyor. Buna ek olarak bu nemlendirici perde doğal olarak makyaj için cildi hazırlıyor. Ayrıca nereye giderseniz sizinle gelebilir, cildinizde gerginlik hissetmeye başladığınız an rahatlatmaya hazır: Klimanın yoğun kullanıldığı ortamlarda, uçaklarda, kumsalda...

CRÈME FRAÎCHE® DE BEAUTÉ Koleksiyonu
Bitkisel Sütler’in ipeksi yumuşaklığı Kırmızı Yosun özü ile yoğun nem sağlayarak ahenk içinde çalışıyor ve günlük radikallere karşı bir kalkan görevi görüyor. Cilt nemlenip rahatlıyor, tazelenmiş ve yumuşamış hissediyor. Gerginlik hissi yok oluyor.

48 Saat Etkili Yatıştırıcı Nem Serumu
Hiyalüronik Asit ile zenginleştirilen ultra tazeleyici dokusuyla bu serum ciltte eriyor ve daha dolgun bir görünüm veriyor.

24 Saat Etkili Hızlı Nemlendirici Sprey
Bu hafif mist anında cilde nüfuz ediyor ve günlük radikallerden korurken 24 saat boyunca nemlendiriyor.

48 Saat Etkili Nemlendirici & Matlaştırıcı Bakım Emülsiyonu
Bu yağsız formüllü nemlendirici Silika Pudrası içeriyor ve tüm gün sürecek matlık ile cilde taze bir bitiş sunuyor.

48 Saat Nemlendirici Krem 
Yoğun ve yumuşak dokusu ciltte erirken ışıltılı ve taze bir bitiş sağlıyor.

48 Saat Etkili Nemlendirici Yoğun Bakım Kremi
Shea Yağı içeren sakinleştirici dokusu kuru cildi sarmalayarak yatıştırıyor.

48 Saat Etkili SOS Nem Maskesi
Haftada bir ya da iki kez kullanılan bu maske cildi tazelerken neme doyuruyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X