Olivia Culpo'nın Dalgalı Kısa Saç Modelinin Yapımı

Olivia Culpo'nın Dalgalı Kısa Saç Modelinin Yapımı Olivia Culpo'nın Dalgalı Kısa Saç Modelinin Yapımı Pinterest


 

Olivia Culpo'nın geçtiğimiz aylarda kestirdiği kısa saç modeli, her zaman bakımlı ve güzel bir görünüme sahip. Modelin her zaman mükemmel görünen kısa ve dalgalı saçlarının sırrını ise saç artisiti Justine Marjan açıkladı. 

Justine Marjan, ilk olarak Olivia Culpo'nın nemli saçlarına köpük sürüp deniz tuzu spreyi sıkarak hazırlıyor. Ardından modelin saçlarına volüm vermek için seramik fırça ile tarayarak fön makinası ile kurutuyor. Culpo'nın saçları tamamen kuruduktan sonra saç maşasını yatay olarak tutarak saçlara dalgalı model veriyor. Saç artisiti Justine Marjan, saçlara çabasız şık bir görünüm vermek için ise saç diplerine kuru şampuan sıkıyor ve Culpo'nın saçlarını diğer tarafa atarak hafifçe geri fırçalıyor. Marjan son olarak saç spreyi ve temiz diş fırçası yardımı ile Culpo'nın uçuşan saçlarını kontrol altına alarak briyantin ile de saç uçlarına doğru küçük dokunuşlar yapıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X