Olivia Palermo'nun Lacivert Dudak Makyajının Yapımı

Olivia Palermo'nun Lacivert Dudak Makyajının Yapımı Olivia Palermo'nun Lacivert Dudak Makyajının Yapımı Pinterest


 

Paris Moda Haftası'nda gerçekleşen Dior defilesine katılan Olivia Palermo, dudak makyajı ile dikkat çekti. Lacivert renkte bir ruj ile defileyi izlemeye gelen Palermo, iddialı bir görünüm oluşturdu. Yapmacık bir görüntü oluşturmadan dudakları ön plana çıkarmak istediğini söyleyen makyaj artisti Daniel Martin, lacivert ruj ile sofistike ve gizemli bir izlenim yarattı. 

Makyaj artisti, kavisli ve ince kontür etkili dudaklar için Dior markasının Rouge Dior Lipstick in Visionary Matte rujunu kullandı. Martin, modacının dudağına ruju uygularken ise dudak fırçası kullandı. Böylece dudaklarda daha temiz ve doğal bir görüntü yarattı. Dudak etrafındaki dağınıklıkları önlemek için kapatıcı fırçası kullanan makyaj artisti gözlerde ise simlerden yararlandı. Pembe tonlarda simli uygulayan makyaj artisti modacının gözlerini de maskara ile ön plana çıkardı.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X