Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Openhaus İkinci Mağazasının Kapılarını Dijital Dünyada Açtı

Mağazacılıkta yepyeni bir konsept yaratıp sektöre yön vererek markaların vazgeçilmez adresi haline gelen Openhaus, online hayatına başladı.

Openhaus İkinci Mağazasının Kapılarını Dijital Dünyada Açtı Openhaus İkinci Mağazasının Kapılarını Dijital Dünyada Açtı Pinterest

 

 

Mağazacılıkta yepyeni bir konsept yaratıp, sektöre yön vererek markaların vazgeçilmez adresi haline gelen Openhaus, konsept mağaza kimliğini  web sitesine taşıdı!Dinamik, mobil uyumlu ve göz alıcı konsepti ile www.openhaus.com.tr , Temmuz itibariyle online’da hayatına başladı. Yaşadığımız dijital dünyaya verdiği önemi, profesyonel bir ekip eşliğinde markalarla gerçekleştirdiği özel çekimlerle online’a taşıyan Openhaus; www.openhaus.com.tr  ‘yi ikinci mağazası olarak konumlandırıyor.Openhaus çatısı içinde yer alan ve her ay değişen, yenilenen markalara en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz ve takip edebileceğiniz, ayrı ayrı tasarımcıların kıyafet ve aksesuarlarının yanı sıra mobilya ve hediyelik eşya ürünlerini inceleyebileceğiniz sitede, indirimlerden de haberdar olabileceksiniz.Üye olma seçeneği de sunan www.openhaus.com.tr  web sitesinde, tüm kampanyalardan haberdar olabilir ve Nişantaşı’nın en ikonik mağazasını onlineda da deneyimleyerek, pratik ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X