Oscar 2021: Google Aramalarında Hangi Yıldızlar Öne Çıkıyor?

Oscar Ödül Töreni dendiğinde Google'da en çok aranan yıldızlarla tanışma vakti.

Oscar 2021: Google Aramalarında Hangi Yıldızlar Öne Çıkıyor? Oscar 2021: Google Aramalarında Hangi Yıldızlar Öne Çıkıyor?  Pinterest


 

Oscar'ın Google'da en çok aranan ünlüler listesinde ilk sırada Jennifer Lawrence yer alıyor. Birkaç yıldır Dior'un ilham perisi olan yıldız 2013 senesinde En İyi Kadın Oyuncu Oscar'ını kazandı. Kırmızı halıda da özel tasarım Dior elbisesiyle göz kamaştırdı. 

Kırmızı Halıda Haute Couture ElbiselerSıralada ikinci olarak 2011 yılında CFDA tarafından moda ikonu olarak taçlandırılan şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga yer alıyor. A Star is Born filmindeki performansıyla dikkat çeken Lady Gaga, çarpıcı kırmızı halı elbiseleriyle birçok Oscar'a katıldı. Listenin üçüncü sıradaki ismi ise Angelina Jolie ve stil imzası haline gelen kırmızı halı elbiseleri. Yırtmaçlı, siyah Versace elbisesiyle 2012 Oscar Ödül Töreni'ne katılan yıldız, bu görünümün ardından minimalist stiliyle göz kamaştırmaya devam etti. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X