Oscar Trendi: Dalgalar

Oscar Trendi: Dalgalar Oscar Trendi: Dalgalar Pinterest


Oscar'ın kırmızı halısını heyecanla takip edenler dikkat! Bu trend, 2016 ilkbaharında sıkça karşınıza çıkabilir... Dün gece düzenlenen Oscar Töreni'nde fırfırlar dikkat çeken trend yarattılar. Olivia Wilde, Brie Larson ve Reese Witherspoon elbiselerindeki fırfır detaylarını kırmızı halıya taşıdılar.

Kobalt mavisi rengi, gösterişli kuyruğu, pırıltılı taşlarla işlenmiş kemeriyle Gucci tasarımı elbise giyen Brie Larson'ın elbisesinin eteklerindeki fırfırlar gecenin en beğenilen tasarımlarımlarından biri oldu. 
 
Brie Larson - Gucci

Olivia Wilde ise özellikle omuzlarından sırt dekoltesine dökülen pililerle farklı tarzını bir kırmızı halıda daha göz alıcı şekilde gösterdi. Olivia Wilde'ın krem rengi elbisesi Valentino Haute Couture tasarımı.
 

Olivia Wilde, Valentino Haute Couture


Reese Witherspoon ise net renkleri sevdiğini bu Oscar gecesinde de gösterdi. Oscar de la Renta tasarımı mor straplez elbise seçen Reese Witherspoon elbisesinin göğüs kısmında ve belinde fırfırlar taşıdı.
 

Reese Witherspoon - Oscar de la Renta
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X