Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Pandora UNICEF İş Birliğiyle 20 Kasım Dünya Çocuklar Günü’nü Kutluyor

Pandora dünya çapındaki yardıma muhtaç çocukların sağlıklı ve güvenli bir yaşam sürmeleri için UNICEF’e destek veriyor.

Pandora UNICEF İş Birliğiyle 20 Kasım Dünya Çocuklar Günü’nü Kutluyor Pandora UNICEF İş Birliğiyle 20 Kasım Dünya Çocuklar Günü’nü Kutluyor Pinterest


 

Pandora yeni küresel işbirliği kapsamında, dünya çapındaki yardıma muhtaç çocukların daha sağlıklı ve güvenli bir yaşam sürmeleri ve potansiyellerini gerçekleştirebilmeleri için UNICEF’e destek veriyor. 20 Kasım Dünya Çocuklar Günü'nü kutlayan Pandora, sınırlı sayıda ürettiği Pandora Me koleksiyonunu piyasaya sürerek projeye destek verecek.
 
Pandora’nın “Değişim için Charm’lar” kampanyası kapsamında UNICEF için üretilen tasarımlar kullanılarak dünya çapındaki çocuklara ve gençlere destek sağlanacak. Pandora, kâr amacı gütmeyen koleksiyon ile 100'den fazla ülkede satışa çıkarak faydalı bir amaca destek olma şansı sunuyor. Bu koleksiyonla Pandora, bulunduğu tüm ülkelerdeki mağazaları adına UNICEF’e destek verecek.
 
Pandora, 20 Kasım’da Dünya Çocuklar Günü’nü kutlayarak, UNICEF’in dünya çapında gerçekleştirdiği çocukların hayatta kalması, eğitimi ve korunması çalışmalarına finansal destek sağlayacak. Bunlara ek olarak, kadınların güçlendirilmesini destekleyen programlara odaklanarak, kadınların yaşam becerileri eğitimi almasını destekleyecek. Sen de UNICEF için tasarlanan charm’ları kullanarak UNICEF’in projesine ortak olabilirsin.
 

UNICEF işbirliği ile satışan çıkan sınırlı sayıdaki Pandora Me tasarımları, kendinizi ifade etmenin ve başkalarıyla bağ kurmanın yeni ve yaratıcı bir yolu olarak kabul ediliyor.  Koleksiyonun yüzü ise kuşağının güçlü sesi olarak kabul edilen oyuncu ve aktivist Millie Bobby Brown.
Gökkuşağı Kadın Sembolü sallantılı charm kadın gücünü sembolize ederken,  Gülücük  sallantılı charm gelecek nesiller için mutluluğu ve daha parlak bir geleceği simgeliyor. Ayrıca, her iki charm da eğitim, korunma ve cinsiyet eşitliğine vurgu yapıyor.. Mavi kristallerle süslenmiş 925 ayar gümüş charm’lar Pandora Me koleksiyonu ile beraber kullanılabilir ve koleksiyondaki mini sallantılı charm’lar ve tekli küpeler kullanılarak kendine has karakterler yaratılabilir. 
 
Pandora, UNICEF ile üç sene sürecek işbirliğiyle, gençlerin kendilerini ifade etme ve daha parlak bir geleceğe sahip olma haklarını savunuyor ve dünya çapında binlerce gencin yaşamı üzerinde önemli bir etki yaratmayı hedefliyor.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X