Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Pelin Akil ve İkizlerini Konuk Ettiğimiz InStyle Kids Çıktı!

Pelin Akil ve dünyalar güzeli ikizleri Alin ve Lina’yı konuk ettiğimiz InStyle Kids bayilerde ve tüm dijital platformlarda!

Pelin Akil ve İkizlerini Konuk Ettiğimiz InStyle Kids Çıktı! Pelin Akil ve İkizlerini Konuk Ettiğimiz InStyle Kids Çıktı! Pinterest


 

Annelik çok güzel, ama bir o kadar da zor bir vazife. Beraberinde yüzlerce, belki binlerce duygu ile geliyor. Ünlü oyuncu Pelin Akil bugün Türkiye’nin en sevilen annelerinden biri. O, bu zorlu görevi layıkıyla yerine getiren, bahsettiğimiz bu duygulardan fazlasıyla nasibini alan bir kadın. Ancak bu uzun yolculukta her gün yeni bir şeyler öğrenmeyi, kaygılarının üstesinden doğru telkinlerle gelmeyi, en az onun kadar tanınan ve sevilen ikizleri Alin ve Lina’yla her günlerini neşeli bir maceraya çevirmeyi başarıyor. Bu süreçte eşi Anıl Altan ve aile büyüklerinin yardımı elbette büyük. “Daha önce hiç dikkat etmemiştim bir ağacın gövdesinin bu denli güzel olduğuna. En uzaktaki kuşları, uçakları kızlarım gösteriyor bana. Hiç bu kadar çok başımı göğe kaldırıp gökyüzünün güzelliklerine şahit olmamıştım. Onlarla birlikte keşfediyorum ve ömrüm yettiği sürece de birlikte keşfedelim, gezelim, sohbet edelim istiyorum,” diyen Pelin Akil ve güzel kızlarıyla H&M tasarımlar ve birbirinden güzel oyuncaklar içinde çok özel bir çekim gerçekleştirdik. Minik modellerimizin setin tüm enerjisini yükselttiği bu güzel günde yakalanan karelerin sadece sayfalarımızda değil aile albümünde de özel bir yer edineceğine eminiz.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X