Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Pınar Deniz ile Renk Rüzgarı

Bir Deli Rüzgar'ın Gökçe'si Pınar Deniz, birbirinden renkli mont ve kabanların içinde kendi ışıltısını yüksek bir enerjiyle yansıttı.

Pınar Deniz ile Renk Rüzgarı Pınar Deniz ile Renk Rüzgarı Pinterest

 

 

Sadece 25 yaşında olduğunu unuttuğum pek çok an oldu bu sohbetimiz sırasında. Bir liseliyi de, 30 yaşında birini de kolaylıkla canlandırmasını sağlayan taze bir derinliği var Pınar Deniz'in. Bir oyuncu için büyük şans.

Konu yaş olunca da ilginç doğum tarihi hikayesini sorarak başlıyorum, yıllarca farklı bir tarihte doğduğunu düşünüyormuş, nüfus kağıdı da öyle diyormuş zaten, “Bu hikaye garip tabii, 10 Kasım 1994 olarak biliyordum, 2 Şubat 1994 yazıyor kimliğimde, ama tabii çok saçma, sonra geçen sene bir tanıdığımız askere gittikten 20 gün sonra doğduğum çıktı ortaya, seneye bu durum değişir mi bilinmez,” diyor gülerek. Sonuçta doğum tarihi 4 Kasım 1993, kesin bilgi. “Geçen sene Human Design'ıma baktırmak için net saat ve tarihe ihtiyacım olmuştu, babamdan istedim, o zaman gündeme geldi bu konu.” Aile dizilimi gibi bir şey mi diye merak ederken nelere yatkınız, kalp çakramız açık mı gibi soruların cevabını arayan bir sistem olduğunu öğreniyorum. Pınar Deniz'in da çok işine yaramış, “Kendini tanımak için çok etkili bir yöntem. Beni inceleyip zaten oyuncu olmam gerektiğini gösterdi bana bu sistem. Yaratma içgüdüm olduğunu anladım. Nefes terapisine gidiyordum, terapi sırasında bundan haberdar oldum ve denemek istedim.” Doğru mesleği seçtiğine dair bir çeşit sağlama olmuş yani onun için.


Röportajın tamamı Ekim sayımızda!

Styling: Nazlı Kayran
Fotoğraf: Erman İştahlı
Yazı: Deniz Tokgöz
Saç: İbrahim Zengin 
Makyaj: Hazal Öcal
Styling Asistanı: Berkant Oğur 
Fotoğraf Asistanları: Salih Devrim, Tutku Toper
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X