Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Prens George ve Prenses Charlotte'un Eğlenceli Parti Fotoğrafları

Prens George ve Prenses Charlotte'un Eğlenceli Parti Fotoğrafları Prens George ve Prenses Charlotte'un Eğlenceli Parti Fotoğrafları Pinterest

 

 

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin en küçük üyeleri Prens George ve Prenses Charlotte'un en eğlenceli ve sevimli anları, dün Kanada'da katıldıkları partide kameralara yansıdı. 

Ailenin Kanada seyahatinin altıncı gününde asker ailelerinin çocukları için yapılan partiye katılan George ve Charlotte, etkinlikte eğlenceli anlar yaşadı. Kate Middleton ve Prens William'ın gözetiminde yeşil bir alanda eğlenen kardeşler, balonlar ve küçük davullar ile oynadı. Ayrıca 1 yaşındaki Prenses Charlotte'un “pop pop!” sözü ve babasına seslenmesi ile ilk kez konuşması duyuldu.
 
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X