Puma Real Madrid'li Futbolcu Raphael Varane ile Anlaşma İmzaladı

Global spor şirketi PUMA, Real Madrid ve Fransa Milli Takımı’nın yıldızı Raphaël Varane ile uzun vadeli bir anlaşma imzaladı.

Puma Real Madrid'li Futbolcu Raphael Varane ile Anlaşma İmzaladı Puma Real Madrid'li Futbolcu Raphael Varane ile Anlaşma İmzaladı  Pinterest


 

Dünya futbolunun en hızlı savunma oyuncularından biri olan Varane, PUMA’nın en hafif ve hızlı ayakkabısı olan PUMA ULTRA ile yeteneklerini sergileyecek.

Uluslararası ilk maçına 19 yaşında çıkan, günümüz futbolundaki en iyi savunma oyuncularından biri olan Varane, ülkesi için 70'in üzerinde maça çıktı. 2014 Dünya Kupası'ndaki performansıyla Fransa'da En İyi Genç Oyuncu ödülüne aday olan futbolcu, 2018 Dünya Kupası'nda da Fransa’yı zafere götüren maçların kadrosunda yer alarak takımını başarıyla temsil etti. 

PUMA Spor Pazarlama ve Spor Lisanslama Küresel Direktörü Johan Adamsson, "Raphaël Varane ile anlaşmış olmaktan çok mutluyuz.  Varane, 27 yaşında ve çok başarılı bir oyuncu. Teknik olarak yeteneği, hızı ve gücüyle günümüz futbolunun en iyi savunma oyuncularından biri olarak kabul ediliyor." diyerek böyle bir isimle yaptıkları iş birliğinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Açıklamanın ardından Varane da PUMA ailesine katılmanın heyecanını ve geleceğe yönelik hedeflerini anlattı. Raphaël Varane, "Kariyerimin heyecan verici bir döneminde PUMA ailesine katılmaktan çok memnunum" dedi. “PUMA’yla kendimi doğal bir uyum içinde hissediyorum.  Markanın sponsor olduğu futbol tarihinin en büyük oyuncularıyla aynı çatı altında olmaktan heyecan duyuyorum ve aynı değerleri paylaştığımızı hissediyorum. Özellikle futbol ötesindeki çalışma olanakları ve markanın sürdürülebilirlik konusuna bakış açısı beni mutlu ediyor.” dedi.

Varane, Real Madrid için 300'den fazla maça çıkmadan önce Lens için ilk profesyonel çıkışını 17 yaşında gerçekleştirdi. Kulüp düzeyinde üç LaLiga şampiyonluğu, bir Copa Del Rey, dört Şampiyonlar Ligi ve dört Club Dünya Kupası dahil olmak üzere 18 büyük kupa kazandı. Raphael Varane sadece 24 yaşındayken üç kez Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu kazandı ve böyle bir başarıya ulaşan en genç oyuncu oldu.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X