Radisson Blu Hotel İstanbul Ottomare’de Spa Keyfi

Radisson Blu Hotel İstanbul Ottomare’de Spa Keyfi Radisson Blu Hotel İstanbul Ottomare’de Spa Keyfi Pinterest


Radisson Blu Hotel İstanbul Ottomare, ışıltılı deniz manzarası eşliğinde, stresten uzak bir mola için otelin spa merkezi Sueno Exclusive Wellness & Spa’da 24-31 Ocak tarihleri arasında Spa haftası düzenliyor.

 

Radisson Blu Hotel, İstanbul Ottomare, şehirden uzaklaşmadan dinlenmek ve yenilenmek isteyenleri, tüm detayları düşünülmüş, unutulmaz bir spa deneyimine davet ediyor. Stil sahibi ve rahatlatıcı tasarımıyla öne çıkan Sueno Exclusive Wellness & SPA, huzur veren atmosferiyle 2500 m2’lik alanda yer alıyor. Palmiye ağaçlarıyla çevrelenmiş açık havuz manzaralı fitness merkezinde, profesyonel spor eğitmenleri ile spor yapabilir ve sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz. Kadınlar ve erkekler için ayrı ıslak alanların da bulunduğu Spa’da açık ve kapalı havuz, fitness merkezi, özel egzersiz stüdyosu, hamam, buhar banyosu, sauna, bakım odaları ve içerisinde jakuzi bulunan bir Spa Süiti de yer alıyor.

 

Sueno Exclusive Wellness & SPA’daki spa deneyimi, otelin yenilenen terapi masajları ve sunumları ile başlıyor. 

Altın masaj yağı ve masaj sırasında uygulanan altın maske, spa haftasında kendini şımartmak isteyen misafirlere özel uygulanan bakım ritüellerinden. Ayrıca Sueno Exclusive Wellness & SPA ışıl ışıl bir bakım ile tazelenmek isteyen misafirlerini geleneksel Türk hamamı servisi ile keyifli ve otantik bir yolculuğa çıkıyor.

 

Tüm pandemi koşullarına uygun şekilde yenilenen Sueno Exclusive Wellness & SPA, 24-31 Ocak 2022 tarihleri arasında dinlenmek ve yenilenmek isteyen tum misafirlerini “Spa Haftasına” bekliyor.

 

Misafirlerin ve çalışanların sağlığı ve güvenliği, Radisson Hotel Group’un birinci önceliğidir. Radisson Blu Hotel Istanbul Ottomare, Radisson Hotels Güvenlik Protokolü programındaki tüm tedbirleri uygulamaktadır. Derinlemesine temizlik ve ilaçlama protokolleri, dünyanın önde gelen denetim, doğrulama, test ve sertifikasyon şirketi SGS ile birlikte geliştirilmiş olup, misafirlerin otele girdikleri andan ayrıldıkları ana kadar güvenli ve huzurlu olmalarını sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. Radisson Hotel Group ayrıca, iş toplantılarına ve etkinliklerine hızlı bir dönüş sağlamak adına EMEA portföyündeki tüm tesislerindeki toplantı ve etkinlik katılımcıları için kapsamlı test programı ve hızlı test hizmeti sunan ilk otel grubudur.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X