Radisson Individuals, Sırbistan’ın Başkenti Belgrad'da Açılıyor

Radisson Otel Grubu, Belgrad’ın tam kalbinde yer alan, Radisson Individuals üyesi Belgrade Art Hotel’in açılışını duyurmaktan mutluluk duyuyor.

Radisson Individuals, Sırbistan’ın Başkenti Belgrad'da Açılıyor Radisson Individuals, Sırbistan’ın Başkenti Belgrad'da Açılıyor Pinterest


 

Radisson Individuals üyesi Belgrade Art Hotel, lüks kral dairesi ile birlikte 55 oda ve süitten oluşuyor. İhtişamlı Knez Mihailova Caddesi’ne bakan otel, yerel ressamların tablolarından yükselen yaratıcı enerjisi ile öne çıkıyor. Belgrade Art Hotel, misafirlerine ücretsiz sauna kullanımı ile birlikte spor merkezi ve otel içi park dahil çok çeşitli hizmetler sunuyor. Otelin restoranı Restaurant Mosaic, hem Akdeniz mutfağı hem de yerel mutfağın kaliteli ürünleri kullanılarak hazırlanan bir menü sunarken, barda ise sabahları kahve ve nefis Belçika waffle’ı servisi ediliyor. Otelin birinci ve dokuzuncu katlarında bulunan konferans salonları, doğal ışık aydınlatmalı ve klimalı. Dokuzuncu kattaki 90 kişilik salon ise şehrin tarihi merkezini gören terasıyla, toplantılar ve etkinliklere ev sahipliği yapmak için oldukça ideal.

Radisson Otel Grubu Orta & Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye’den Sorumlu Kıdemli Başkanı Yılmaz Yıldırımlar: “Farklılıkları ve kültürüyle mutlaka görülmesi ve kalınması gereken kentlerden biri olan Belgrad’ta Grubumuzun ikinci otelini açmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Hem otel sahipleri hem de konuklar için pazarın yeni dinamiklerine bağlı olarak sürekli değişen talepleri karşılayabilmek üzere hayata geçirdiğimiz Radisson Individuals markası, Güney-Doğu Avrupa pazarında varlığımızı daha da güçlendirecek sıra dışı markalarımızın en yeni üyesidir. Bu yeni marka ile misafirlerimiz, tarih ile yoğrulmuş ve her daim canl�� bu kenti keşfederken, hizmet ve ağırlama konusunda “Evet Yapabilirim!” olarak ifade ettiğimiz yüksek standartlarımızı da deneyimleyebilecekler.”

Radisson Individuals üyesi Belgrade Art Hotel’in sahibi, Sırbistan moda sektörünün tanınmış simalarından Sırbistanlı Todorovic ailesi. Yaşadığımız bu modern çağda misafirlerin ihtiyaç ve beklentilerini anlamak üzere moda sektöründe elde ettikleri bilgi ve uzmanlığı otelcilik sektörüne aktaran aile, modern sanattan dokunuşları ile kişisel özellikleri bir araya getirerek misafirlere keyifli anlar yaşatmayı ve bu oteli kentteki en popüler mekanlardan biri haline getirmeyi başardı. Misafirlerine başkentin ana caddesindeki tek otelde kalma ayrıcalığını sunan Radisson Individuals üyesi Belgrade Art Hotel, Belgrad Kalesi gibi tarihi yapılara ve her bir şapelin kendi hikayesini anlattığı birçok kiliseye yürüme mesafesinde.

Radisson Individuals üyesi Belgrade Art Hotel’in Genel Müdürü Vladimir Todorovic: “Radisson Individuals üyesi olarak Radisson Otel Grubu’na katılmak, 11 yıl boyunca tamamen bağımsız şekilde bir aile oteli olarak hizmet verdikten sonra Belgrade Art Hotel için geleceğe atılan muazzam bir adımdır. Bu birlikteliğin, tüm dünyada tanınmış bu otel zincirinin standartlarının ve uygulamalarının Belgrad’daki otelimize katacağı çok şeyi olduğuna ve bu sayede gelecekteki başarının reçetesini şimdiden yazdığımıza inanıyoruz.”

Belgrad (“Beyaz Kale”) hiç şüphesiz Avrupa’nın en trend şehirlerinden biri haline geldi: Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği bir noktada kurulmuş olan kent, Bizans mimarisinin, yeni sanat akımlarının göz alıcı örneklerinin ve brütalist binaların büyüleyici bir karışımı olarak karşımıza çıkıyor. Balkanların tüm özelliklerini taşıyan kent, aynı zamanda kültür ve gece hayatı açısından Avrupa’nın en canlı, heyecan verici ve havalı kentlerinden biri. Belgrad’taki müzeler, tiyatrolar, anıtlar ve opera sahneleri, kentin zengin kültürel mirasını yansıtıyor. Güneş ve spor severler nehirlere akın ederken, parti severler ise soluğu popüler gece kulüplerinde alıyor.

 Misafirlerin ve çalışanların sağlığı ve güvenliği, Radisson Hotel Group’un birinci önceliğidir. Radisson Individuals’ın bir üyesi olan Belgrade Art Hotel, Radisson Hotels Güvenlik Protokolü programındaki tüm tedbirleri uygulamaktadır. Derinlemesine temizlik ve ilaçlama protokolleri, dünyanın önde gelen denetim, doğrulama, test ve sertifikasyon şirketi SGS ile birlikte geliştirilmiş olup, misafirlerin otele girdikleri andan ayrıldıkları ana kadar güvenli ve huzurlu olmalarını sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. Radisson Hotel Group ayrıca, iş toplantılarına ve etkinliklerine hızlı bir dönüş sağlamak adına EMEA portföyündeki tüm tesislerindeki toplantı ve etkinlik katılımcıları için kapsamlı test programı ve hızlı test hizmeti sunan ilk otel grubudur.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X