Raisa Vanessa, Exclusive For In-Formal Koleksiyonu’nu Sunuyor!

Raisa Vanessa, Exclusive For In-Formal Koleksiyonu’nu Sunuyor!  Raisa Vanessa, Exclusive For In-Formal Koleksiyonu’nu Sunuyor!   Pinterest


Doğuş Perakende Grubu’nun multi-brand markası, dünyaca ünlü marka ve tasarımcıların buluşma noktası In-Formal için Raisa Vanessa özel kapsül bir koleksiyon hazırladı!

 

Mavinin tonlarını Ege’nin turkuazından, kahvenin bronzluğunu ahenk içindeki gün batımından ve zeytin ağaçlarının yumuşacık toprağından alan özel koleksiyon, renklerin dilini desenlerden dinleyerek yazın ruhu ile sarmalıyor. Baharı ve takip eden yazı, gündüzden geceye taşınan göz dolduran zamansız parçaları Raisa Vanessa imzasıyla In-Formal’a özel tasarlanan Raisa Vanessa Exclusive for In-Formal Koleksiyonu; 18 birbirinden özel tasarım ve 12 kombinden oluşuyor. Mavi, beyaz ve terracotta tonlarını barındıran koleksiyonda; bikini ve pareo tasarımlarıyla sıcak yaz günlerine özel pırıl pırıl bir şıklık sunuyor.

  

Lüks moda markalarının seçkin koleksiyonlarını bünyesinde barındıran In-Formal’a özel tasarlanmış Raisa Vanessa imzalı koleksiyon In-Formal’ın D Maris Bay’de konumlanan mağazasında yaz şıklığı ile bir adım önde olmak isteyen moda severleri bekliyor.

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X