Reebok X Cardi B İşbirliğinden Yeni Kapsül Koleksiyon: “Let Me Be… In My World”

Reebok ve Cardi B, New York şehrinden esinlenilerek yeni bir kapsül koleksiyona daha imza attı...

Reebok X Cardi B İşbirliğinden Yeni Kapsül Koleksiyon: “Let Me Be… In My World” Reebok X Cardi B İşbirliğinden Yeni Kapsül Koleksiyon: “Let Me Be… In My World” Pinterest


 

Spor giyimi modayla buluşturan Reebok, Cardi B iş birliğinde çıkarılan heyecan verici koleksiyonlarına bir yenisini daha ekledi. Cardi B’nin sıradışı tarzı, Reebok’ın spor giyimdeki vizyonuyla yeniden yorumlandı. 'Let Me Be…In My World' kapsül koleksiyonunda; New York şehrinden ilham alınarak tasarlanan giyim ürünleri, yeni bir Cardi B Classic Leather spor ayakkabı ile birlikte lanse edildi.“Let Me Be… In My World” kapsül koleksiyonunda Reebok tasarımcıları, baştan sona Cardi B ve ekibiyle beraber çalıştı. Koleksiyon, Cardi B'nin imzasını taşıyan ana hatlar ve detaylar üzerine inşa edildi. Her parçasıyla Cardi B’nin benzersiz tarzını yansıtan koleksiyonda; Cardi’nin açık kişiliğini temsil eden kesimler, maksimum çok yönlülük sağlayan bungee detaylar ve dikişler kullanıldı. 'Let Me Be…In My World' kapsül koleksiyonundaki tüm giysiler; kapsamlı renk ve ürün çeşitleriyle tasarlandı. Koleksiyonda yer alan yeni Cardi B Classic Leather ayakkabılar ise koleksiyonla eşleşen renklere uygun üretildi.Cardi, "Geçtiğimiz aylarda tanıttığımız ilk Reebok giyim koleksiyonuma duyulan ilgiyi görmek beni çok mutlu etti, bu nedenle yeni bir koleksiyonu tanıtmaktan büyük bir heyecan duyuyorum. Koleksiyon, korselerden eşofmanlara kadar giymeyi en sevdiğim parçaları içeriyor. Koleksiyonda yer alan tüm parçalar benim New York şehrinde geçirdiğim zamandan ve oraya olan sevgimden ilham alıyor” dedi.

Reebok x Cardi B iş birliğiyle hazırlanan “Let Me Be… In My World” kapsül koleksiyonu, 27 Ağustos’ta web sitesinde satışa sunuldu.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X