Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Reebok’ın Marka Yüzü Hazar Ergüçlü Sezonun İlk Kampanyası için Kamera Karşısında

2020 yılında Reebok’ın marka yüzü olan Hazar Ergüçlü’nün yer aldığı yeni sezonun ilk kampanyası ‘Classic Leather Legacy’ oldu.

Reebok’ın Marka Yüzü Hazar Ergüçlü Sezonun İlk Kampanyası için Kamera Karşısında Reebok’ın Marka Yüzü Hazar Ergüçlü Sezonun İlk Kampanyası için Kamera Karşısında Pinterest


 

1979 yılının profesyonel koşu ayakkabısı Aztec ve 1983 yılının ikonik model Classic Leather'dan ilham alan Classic Leather Legacy’de, yılların birikimi olan incelikli bir tasarım öne çıkıyor. Geçmişin koşu tarzından ilham alarak yeni nesiller için yeniden yorumlanan CL Legacy modelinin lansmanı için, Türkiye’de farklı disiplinlerde gelecek vaat eden 6 genç sanatçı CL Legacy modelini kendine özgü hikaye ve tarzlarıyla anlatıyor."Geçmişin, geride bıraktığın değil, bugün yarattığındır" sloganıyla bu yeni ürün çevresinde benzersiz bir hikaye yaratan tasarımcılar, tüm yaratıcılıklarını kullanarak fotoğraf, grafitti ve bilgisayar ortamında yaratılmış grafikler gibi birbirinden farklı iletişim materyalleri tasarladılar.Bu çalışmaya Türkiye’de kendine özgü tasarımlarıyla katkı veren sanatçı ve tasarımcılar şu şekilde:
-Esk Reyn – Grafiti Sanatçısı & Heykeltraş 
-Arda Yalkın – Yeni Medya & CGI Sanatçısı 
-Atıl Aggündüz – Mimar & Sanatçı 
-Hande Şekerciler – Heykeltraş 
-Doğukan Sarıtaş – Müzisyen & Ressam 
-Melih Çebi – Ressam & Tasarımcı 
Reebok Classic Leather Legacy, erkek ve kadın modellerinde çeşitli lansman renkleriyle www.reebok.com.tr, Reebok mağazaları ve perakende mağazalarında satışa sunuldu.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X