Retro Eyeliner ile Sonbahara Renkli Girin

Sonbahar estetiğini renklendirmenin yeni yolu; Retro Eyeliner.Geçmiş yıllara ufak bir göz gezdirecek olursak sonbahara girerken renkli olan her şeyi dolabın alt raflarına koyar, toprak tonları veya daha soluk tonları gün yüzüne çıkarırdık. Ancak 2021 yılındayız, insanlık tarihinin belki de en zor pandemilerinden birini geçiriyoruz ve ister istemez artık alışkanlıklarımız değişiyor! 2021-22 Sonbahar-Kış sezonunda gerçekleşen podyum şovları, Instagram’da milyonlarca insana hitap eden kişiler onayladı; birbirinden renkli ve ışıltılı makyaj görünümleri bu soğuk hava için mükemmel seçim! En kalın kanatlı Eyeliner’dan, en zarif renk detaylarına kadar ‘Retro Eyeliner’’lar sonbahar kombinlerinizin tamamlayıcı parçası olmaya aday! Dua Lipa’nın elmas işlemeli Eyeliner’ından Rihanna’nın kalın kanatlı Eyeliner’ına kadar favorilerimizi sizler için seçtik. Fotoğraf galerisini incelemeyi unutmayın! 

FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X