Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Rihanna'nın Karantina Stili tam da Beklediğimiz gibi: Göz Kamaştırıcı

Çünkü o Rihanna.

Rihanna'nın Karantina Stili tam da Beklediğimiz gibi: Göz Kamaştırıcı Rihanna'nın Karantina Stili tam da Beklediğimiz gibi: Göz Kamaştırıcı  Pinterest


 

Haftalardır devam eden karantina sürecinde birçok yıldız pes ederek gardıroplarının arka raflarındaki eşofmanları teker teker ön sıralara çekti, Rihanna hariç. O hala oyunda. 
Kişisel Instagram hesabından paylaştığı video ile karantina günlerinin nasıl geçtiğini gösteren yıldız, mutfağında deniz mahsüllü makarna yaparken bile ışıldıyor. Elbette bunda dantel tulumu ve siyah, ipek sabahlığının etkisi var fakat yalnızca bunlar değil: Kat kat inci kolyesi, elmas bilezik ve yüzükleriye yıldız kesinlikle göz kamaştırıyor. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

the Jet Blacks are for life, but this Milky Way is sumn sexy #Coded @fenty

badgalriri (@badgalriri)'in paylaştığı bir gönderi ()
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X