Rita Ora Çiçek Desenleriyle InStyle'da

Rita Ora Çiçek Desenleriyle InStyle'da Rita Ora Çiçek Desenleriyle InStyle'da Pinterest


 

Grinin Elli Tonu filmindeki şehvetli performansı, yeni albümü ve sezonun en neşeli, flörtöz çiçek desenleriyle İngiliz şarkıcı Rita Ora’yla ilgili hiçbir şey gri değil.

24 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu son 72 saat içinde son albümü ve Grinin Elli Tonu filmindeki rolünün tanıtımını yapmak için Fas’tan Abu Dabi’ye ve oradan Los Angeles’a uçtu. “Benim için en zor birkaç gündü,” diyor şarkıcı kusursuz görünmesine rağmen. Ora, babasının Londra’daki barında şarkı söylediği pervasız günlerinden beri olgunlaştı.
 


Eskiden yüzünde makyajla uyuduğunu itiraf ediyor: “Ama şimdi kendime gerçekten iyi bakıyorum,” diye ekliyor. Kendine ne kadar iyi baktığı kırımızı halı görünümlerinden, Adidas Originals için tasarladığı spor ayakkabı koleksiyonundan ve İngiliz DJ Calvin Harris’le göz önünde yaşanan ayrılığını  unutturan yeni şarkısından da belli oluyor. “Saf bir aşk insanıyım. Bu şekilde müziğimde kişisel olabiliyorum,” diye açıklıyor kokteylinin sonunu yudumlarken. Ora bardan çıkıyor.

Rita Ora'nın çiçekli kombinasyonlarla verdiği pozların tamamını InStyle Nisan sayısında bulabilirsiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X