Saçlarınıza Bakım Yapmanın Tam Zamanı

Zade Vital’in cold press yöntemiyle geliştirdiği içerikler mevsim değişimlerinden etkilenen kuru ve yıpranmış saçların onarılmasına yardımcı oluyor.

Saçlarınıza Bakım Yapmanın Tam Zamanı Saçlarınıza Bakım Yapmanın Tam Zamanı Pinterest


 

Saçları yaza hazırlayan doğa dostu formülleriyle ön plana çıkan Zade Vital, çevresel faktörlerden dolayı yıl boyunca yıpranan saçların, ışıldamasına ve güçlenmesine olanak sağlıyor. Doğadan ilham alan ürünleriyle sağlıklı saçları destekleyen Zade Vital, cold press Hindistancevizi yağı, tatlı badem yağı, susam yağı ve Biotin desteği sayesinde saç köklerini güçlendirip dökülmenin kontrol altına alınmasına da yardımcı oluyor.  

Hindistancevizi Yağı ile Saçlar Yumuşacık
Hindistancevizi yağı, doğal olarak içerdiği laurik asit sayesinde saç teline nüfuz ediyor ve kütikül denilen ve saç telini üst üste binmiş pullar şeklinde saran yapının güçlenmesini destekliyor. Böylelikle saç tellerinin daha yumuşak ve parlak görünmesine katkıda bulunuyor. 

Badem Yağı ve Susam Yağı ile Işıldayan Saçlar 
Badem yağı içeriğinde yer alan yüksek seviyelerdeki protein, omega-9 yağ asitleri ve E vitamini içeriğiyle sıklıkla saç bakımında tercih ediliyor. Bu özelliklerin saçın parlaklığını ve gücünü arttırabileceği ve yeni saç oluşumunu destekleyebileceği uzmanlar tarafından belirtiliyor. İçeriğindeki linoleik asit ise saçların daha yumuşak ve daha parlak olmasına da yardımcı oluyor. 

Susam yağı,  derideki kuruluğun, dökülmenin ve kaşıntının giderilmesini de destekliyor. B-1 vitamini, kalsiyum, bakır, magnezyum ve çinko gibi birleşenleri bir arada buluşturan doğal yağ, saç dökülmesinin kontrol altına alınmasına yardımcı oluyor.

 Kabak çekirdeği yağı ile tam destek
Saç gelişim evrelerini hormonel olarak destekleyen kabak çekirdeği yağı özellikle erkek tip saç dökülmelerinde ilk akla gelen doğal yağ asitlerini içeriyor.

 Zade Vital’den Doğal Bakım Kürü Önerisi 
Hindistan cevizi yağı, badem yağı, susam yağı ve kabak çekirdeği yağını eşit oranlarda karıştırarak, haftada iki kere sçlı deriye masajla yedirip, yarım saat bekleyin. Tohumların gücünü keşfedin.

Geleneğin gelecekle birlikteliği
Saçların en yakın yol arkadaşlarından biri olan Zade Vital Biotin desteği, sağlık bir saç yapısının vazgeçilmezi oluyor. Zade Vital’in bu özel formülü, saçlarınızla yaza iddialı bir giriş yapmanızı sağlıyor. Geleneksel sağlık kaynağı ısırgan tohumu yağı ile bütünleşen içerik, saçların onarılmasını destekleyerek, korunmasında ön plana çıkıyor. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X