Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Sadece 15 Dakikada Işıl Işıl Bir Cilde Kavuşmak Mümkün

KinGirls Who Cares? yüz maskesi, ihtiyacınız cilt bakımını sunuyor.

Sadece 15 Dakikada Işıl Işıl Bir Cilde Kavuşmak Mümkün Sadece 15 Dakikada Işıl Işıl Bir Cilde Kavuşmak Mümkün  Pinterest

 

 

Uzakdoğu'nun cilt bakımı konusunda namını hepimiz duyduk. KinGirls de Türkiye'ye geldiği ilk günden, kadınların beğenisini toplamaya başladı. 
En pratik cilt bakım ürünlerinden kağıt maskeler, özellikle yaz günlerinde hepimizi cezbediyor. KinGirls Who Cares? Glow-it maske ile cildiniz bu yaz da neme doyacak. Yalnızca 15 dakikada ışıl ışıl bir cilde kavuşmanızı vadeden maske, cilt bakımınızın tamamlayıcı ürünü olmaya aday. 

 

Who Cares? Glow- it, farklı ihtiyaçlara yönelik yeni ve etkili bakımı ve içeriğindeki doğal çiçekler ve esansiyel yağlar ile cildi derinlenmesine besliyor. İçeriğindeki kahve çekirdeği cildi sıkılaştırırken, yasemin özü yağı sayesinde ise cildi rahatlatarak dinlendiriyor. Hyalüronik asit ile de cilt yüzeyini yumuşatarak yenilemesinin yanı sıra solgun cildi canlandırıyor, cilde ışıltı veriyor.
 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X