Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Salvatore Ferragamo’dan İkonik Tasarıma Yeni Yorum

Salvatore Ferragamo, ikonik ayakkabı modeli The Viva’yı yeniden yorumladı.

Salvatore Ferragamo’dan  İkonik Tasarıma Yeni Yorum Salvatore Ferragamo’dan  İkonik Tasarıma Yeni Yorum Pinterest


 

Salvatore Ferragamo’nun imzası niteliğindeki Vara fiyonk tasarımıyla göz kamaştıran The Viva, 2020 İlkbahar Yaz sezonunda cesur tutumla modernize edildi.  Salvatore Ferragamo Kreatif Direktorü Paul Andrew tarafından yeni neslin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan yeni Viva’nın reklam kampanyasında ünlü aktrist Camila Mendes, stylist ve model Dara Allen, oyuncu Debby Ryan, ünlü model Paloma Elsesse, oyuncu,müzisyen ve yapımcı Kiersey Clemons, yeni akım komedi türünün yetenekli ismi Olivia Sui’den oluşan altı genç trendsetter rol alıyor.Salvatore Ferragamo 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde exclusive olarak moda tutkunlarıyla buluşuyor.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X