Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Şehirde Yazın En Keyifli Hali: Swissotel The Bosphorus

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul sizi unutamayacağınız bir deneyime davet ediyor.

Şehirde Yazın En Keyifli Hali: Swissotel The Bosphorus Şehirde Yazın En Keyifli Hali: Swissotel The Bosphorus Pinterest


 

  Dünyanın önde gelen otellerinden Swissôtel The Bosphorus, İstanbul yeşillikler içinde, gürültüden uzak, huzurlu bir ortamdaki havuzunda misafirlerini ağırlıyor. Kış sezonu yorgunluğunu atıp şehirdeki en keyifli tatili hissettiren Swissotel The Bosphorus, İstanbul, havuz kullanımı öncesi ve sonrasında misafirlerine pek çok farklı hizmet ve sosyal ortam  sunuyor.
  Böylece günü erken sonlandırma ve yarım bırakma zorunluluğunu da kaldıran Swissotel The Bosphorus, İstanbul, otelden ayrılır ayrılmaz istenilen yoğun sosyal çevre ile misafirlerini kucaklıyor.
 
Sevdiklerinizi ve Kendinizi Şımartın
Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’da mozaik taşlarının tamamen yenilendiği ve uzun kulvar yüzme imkanının bulunduğu yetişkin havuzunun yanı sıra,  güvenli ve uygun şartlarda hazırlanmış çocuk havuzu da mevcut. Dairesel biçimde olan yetişkin havuzu, 24 metrekare, 1.40m derinliğinde.


 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X