Selena Gomez'in 25. Yaş Kutlaması

Selena Gomez'in 25. Yaş Kutlaması Selena Gomez'in 25. Yaş Kutlaması Pinterest


 

Kaynak: Instagram/selenagomez

Son bir yılda birçok popüler şarkı çıkaran, Netflix için televizyon dizisi hazırlayan ve The Weeknd ile yeni bir ilişkiye başlayan Selena Gomez, geçtiğimiz günlerde 25. yaş gününü kutladı.
 

Selena Gomez, arkadaşlarının yaptığı sürpriz doğum gününde çekilen fotoğraflarını Instagram hesabından takipçileri ile paylaştı. Balonlar ile dolu bir odada yapılan sürpriz kutlamada Gomez için iki doğum günü pastası getirildi. Mutluluğu fotoğraflara da yansıyan Gomez, fotoğraflarını “Doğum günü sevginiz için teşekkür ederim. Daha fazla mutlu olamazdım. Birçoğunuz benim için ne kadar anlamlı olduğunuzun farkında değilsiniz. Sizi seviyorum. 25’in efsanevi olacağını düşünüyorum” notunu yazarak sosyal medya hesabında paylaştı.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X