Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Sevgililer Günü’ne Özel Romantizm ve Aşk Dolu Deneyim

Çırağan Palace Kempinski İstanbul Presidential Süit’te bir gece konaklayacak olan çifte, hayatları boyunca unutamayacakları bir deneyim hazırladı.

Sevgililer Günü’ne Özel Romantizm ve Aşk Dolu Deneyim Sevgililer Günü’ne Özel Romantizm ve Aşk Dolu Deneyim Pinterest


 

Deneyim misafirlerin Çırağan Palace Kempinski İstanbul’a adım attıkları andan itibaren başlarken, konuklar özel bir karşılama eşliğinde odaya çıkacak ve çifti süitleri içerisinde Sevgililer Gününe özel ikramlar bekleyecek. Çarpıcı güzellikle ve adeta Boğaz’ın içerisinde hissiyatı veren bir manzaraya sahip süitte, konuklar masaj ve kuaför hizmeti ile deneyime başlayacak. Hazırlıkların bitiminde ise misafirler gecenin romantik lezzetleriyle buluşacak. Yemek öncesinde ise çifti Çırağan Sarayı’nda tarih ve aşk dolu romantik anlar bekliyor olacak.Tarihte 1910 yılında Çırağan Sarayı’nda yapılan Mebuslar Meclisi toplantısından kısa bir süre sonra gerçekleşmiş ve günümüzde de deyim olarak kullanılan meşhur Çırağan Sarayı yangınından kalan tek ve orijinal yer olan mermerlerle kaplı “Tarihi Hamam”, bu gece kapılarını büyülü bir deneyim için bu şanslı çifte açacak. Keman müziği eşliğinde özel bir karşılama ve ikramın olacağı gecenin ilk saatlerinde çiftler aşk ve tarih dolu anları yemekleri öncesinde deneyimleme şansına sahip olacak.Bu eşsiz anların ardından, Saray’ın Boğaz manzaralı özel bir salonunda sadece bu çifte özel olarak hazırlanacak ve masada mum ışıkları eşliğinde alınacak aşk ve romantizm dolu bir akşam yemeği servis edilecek.
14 Şubat Sevgililer Günü, Presidential Süit’e özel sunulacak bu deneyim için rezervasyon ekibi ile 0(212) 326 45 00 numaralı telefondan veya reservationoffice.ciraganpalace@kempinski.com e-posta adresinden iletişime geçilebilir.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X