Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Shangri-La Grubu’ndan Ödüllerle Dolu #MyShangriLa Fotoğraf Yarışması

Tüm dünyada yüzden fazla oteli bulunan Shangri-La Hotels and Resorts Grubu, global bir sosyal medya yarışmasını duyurdu.

Shangri-La Grubu’ndan Ödüllerle Dolu #MyShangriLa Fotoğraf Yarışması Shangri-La Grubu’ndan Ödüllerle Dolu #MyShangriLa Fotoğraf Yarışması Pinterest

 

 

Ocak 2020’ye kadar devam edecek yarışmada, Shangri-La otellerinden herhangi birinde çekilen ve #MyShangriLa hashtagi ile sosyal medyada paylaşılan fotoğraflar arasından yapılan seçimin sonucunda kazananları büyük ödüller bekliyor.

Shangri-La‘nın yalnızca bir konaklama deneyimi değil aynı zamanda herkes için farklı bir mutluluk anını temsil ettiğini belirten Shangri-La Grubu Global Marka Direktörü Anthony Wong; “Bazen tadı damağımızda kalan unutulmaz bir lezzet, bazen bir çocuk kahkahası, bazen de yeni bir seyahat deneyiminde Shangri-La’yı bulabilirsiniz. ” dedi. 
 
Özel Shangri-La Anınız
10 Ocak 2020 tarihine kadar herkese açık olan yarışmada, katılımcılar kendilerine özel Shangri-La anının fotoğrafını yakalayarak #MyShangriLa ve @shangrilahotels hashtagi ile instagramda paylaşıp veya
www.shangri-la.com/myshangrila web adresine yükleyerek yarışmaya katılabilecekler.
 
Büyük Ödülün Yaninda Her Aya Bir Ödül!
Her ayın kazananına Shangri-La restoran ve spalarında kullanılmak üzere 10.000 Golden Circle puanı hediye edilirken, büyük ödül olarak da uçak biletleri de dahil olmak üzere kazananın tercih edebileceği 10 Shangri-La otelinden birinde iki gecelik konaklama hediye edilecek.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X