Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Silvia Tcherassi, Yeni Koleksiyonunu Vakko’da Özel Bir Davetle Sundu

Tüm dünyada demi-couture modasının öncülerinden olan Silvia Tcherassi, kendi adını taşıyan markasının tasarımlarını, Vakko mağazasında sundu.

Silvia Tcherassi, Yeni Koleksiyonunu Vakko’da Özel Bir Davetle Sundu Silvia Tcherassi, Yeni Koleksiyonunu Vakko’da Özel Bir Davetle Sundu  Pinterest


 

  Sade ve şık tasarımlarıyla yeni dünyanın kadınına stil katan Silvia Tcherassi, Türkiye’ye geldi. Tasarımcı Rivoli adını taşıyan yeni koleksiyonunu Vakko’da özel bir sunumla anlattı. Türkiye’de tasarımları V2K bünyesinde moda severlerle buluşan ve koleksiyonları Milan ve Paris moda haftalarının podyumlarında sergilenen Kolombiyalı tasarımcının sunumu, davetliler tarafından ilgiyle izledi. Tasarımları için; "Tasarımlarım kesinlikle 18 ila 50 yaş arası bir kadına hizmet etmek için hazırlandı" diyen Tcherassi, İlkbahar Yaz 2019 Rivoli koleksiyonunun günlük kullanımda aksesuarlarla nasıl kullanılacağına dair ipuçları verdi. Modeller Tcherassi’nin tasarımlarını özel bir şovla sundu.

Gündelik Lüks Tanımım: Rivoli
  Silvia Tcherassi’nin İlkbahar / Yaz 2019 Koleksiyonu, bohem tarzında çok yaratıcı, lüks ve güncel bir koleksiyon. Canlı renkler ve akıcı siluetler, kadife çiçeği, yeşil, limon ve mandalina paletinde sunulan kadınsı görünümler oluşturuyor. Büyük boy kemerler, baskılar ve hacimli vurgularla harmanlıyor. Silvia Tcherassi koleksiyonu için “Kendisini 70'lerin Fransız bohem ruhuyla, Paris'in sonsuz büyüsünün tadını çıkarmaya hazır güçlü ve bağımsız bir kadın olarak tanımlayan bir kadından ilham aldım.Bu koleksiyon, rahat ama sofistike bir tarz arayan kadınlar için, kendime ait gündelik lüks tanımım” diyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X