Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Simon Baker ile Röportaj

Longines zarafet elçisi Baker ile kısa bir röportaj!

Simon Baker ile Röportaj Simon Baker ile Röportaj  Pinterest

 

 

  1. Zarafet sizin için ne anlama geliyor?
Kendimi kendi olduğum gibi hissetmem anlamına geliyor. Stil olaraksa içinde kendimi iyi hissedeceğim kaliteli kumaştan iyi dikim bir takım elbise elbette önemli. Detaylar özellikle önemli benim için. Bunlar tabii ki benim önceliklerim, başkaları için tamamen farklı olabilir.
  • Zaman sizin için neyi ifade ediyor? Çok değişken olduğunu tahmin ediyorum ama bir gününüzü nasıl planlarsınız?
Bazı günler oldukça organize ve disiplinliyimdir. Bazı günlerse tamamen bana bağlıdır, spontane günlerdir ve plansız hareket ederim. Yaratıcı bir mesleğim var ve planlı günler benim yaratıcılığımı da yükseltiyor.
  • Size çok yakışan ve artık değişmez bir parçanız haline gelen gözlükleriniz var. Onları nasıl seçtiniz, size çok yakışıyorlar?
Denemek ister misiniz (gülüyor)? Ben çok maceracı bir insan değilim ve o yüzden bu modeli kullanıyorum. Taktığım numaralı gözlük ve güneş ışıklarına göre camları renk değiştiriyor. Benim için her zaman estetik ve fonksiyonun dengesi önemli oldu. Bu çerçeveler de onu sağlıyor. Aslında sadece bir gözlük çerçevem var ve sadece onu kullanıyorum. Çünkü bir çerçeveniz varsa ona iyi bakmak zorundasınız ve ben de bunu yapıyorum. Genel tavrım bu yönde. Klasik olanı seviyorum. Saatim için de öyle; uzun süre hep aynı modeli kullanıyorum ve onu değiştirmem için bir nedenim olması gerekiyor.
  • Siz aynı zamanda iyi bir sörfçüsünüz; yönetmenliğini de yaptığınız filminiz Breath de bununla ilgiliydi. Sörf yaparken zaman sizin için nasıl akıyor ve neler hissettiriyor?
Dans etmek gibi; antrenman yapıyorsunuz, kendinizi geliştiriyorsunuz ve artistik bir özgürlüğe ulaşıyorsunuz. Doğada tamamen kontrolsüz olmak demek ve benim için çok güçlü bir duygu bu. Özellikle çocuklarımla beraber sörf yapmak çok sıra dışı; çünkü sörf yapmak sadece anda kalmakla ilgili. Sadece o an var ve anın bana verdiği hissi seviyorum.

Röportaj: Bahar Kader 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X