Sinoz'dan Aşk Kokan Sürpriz

Sinoz'dan Aşk Kokan Sürpriz Sinoz'dan Aşk Kokan Sürpriz Pinterest


Sinoz'dan Şubat Ayı Boyunca

Her Alışverişe Özel Seri ‘Valentine El Kremi’ Hediye...

İlhamını değerli çiçek özlerinden alan Sinoz Valentine El Kremi, Sevgililer Günü'ne özel Şubat ayı boyunca tüm alışverişlerde hediye...

Mistik kokusu ve floral son dokunuşu ile ellerinizi nemlendirirken, uzun süreli ferahlık da sağlayan Sinoz Valentine El Kremi, dip notalarındaki tatlı esintiyle ellerinizde kadifemsi bir etki yaratıyor. İçeriğinde bulunan shea yağı ile cildi beslerken nemlendiren ve Sevgililer Günü’ne özel üretilen ‘limited editon’ Valentine el kremi, Şubat ayı boyunca sinoz.com.tr'den yapılan her alışverişe hediye.

Kadınların cildine değer katan SİNOZ, cilt bakım ürünleriyle Türkiye'nin birçok iline kolay sipariş ve hızlı teslimat imkânı sağlıyor.

 

SİNOZ ile “Güzelliğinin Farkına Var”.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X