Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Sırt Aknesi İçin Kullanabileceğiniz En İyi Ürünler

Sırtınızdaki akneler yaz mevsiminde endişeniz olmasın.

Sırt Aknesi İçin Kullanabileceğiniz En İyi Ürünler Sırt Aknesi İçin Kullanabileceğiniz En İyi Ürünler  Pinterest

 

 

Akneye yatkın bir cildinizin olması bir kusur olmamakla birlikte zaman zaman kendinizi rahat hissetmenize engel oluyor olabilir. Eğer hormon testlerinizde her şey normal çıktıysa, kullandığınız ürünlerde ufak değişiklikler yaparak bu dertten kurtulabilirsiniz. 

Salisilik Asit İçeren Duş Jelleriyle İşe Başlayın Salisilik asit akneye yatkın ciltlerde yaygın kullanılan yararlı asitlerden. Cildinizin bakterilerden arınmasını sağlarken aynı zamanda enfeksiyonlara karşı korur. 

İki Haftada Bir Peeling 

           Yine salisilik içeren bir peeling, cildinizi hem             ölü deriden arındıracak hem de eğer                         yaşıyorsanız soyulma ve döküntü gibi                       sorunlarınıza çözüm olacaktır. 

 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X