Sofia Vergara'nın Başrolde Olduğu Yeni Dizi Griselda'dan İlk Kare Yayınlandı

Sofia Vergara'nın Başrolde Olduğu Yeni Dizi Griselda'dan İlk Kare Yayınlandı Sofia Vergara'nın Başrolde Olduğu Yeni Dizi Griselda'dan İlk Kare Yayınlandı Pinterest


Sofia Vergara, yıldızı olduğu Modern Family'nin ardından kısa bir ara verdiği setlere geri döndü!

Vergara, Kolombiyalı uyuşturucu karteli lideri Griselda Blanco'nun hayatını konu alan Netflix yapımı mini dizi "Griselda"nın başrolünü ve yapımcılığını üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Narcos dizisinden hatırladığımız Eric Newman yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde Netflix'in yayınladığı bir kareyle dizide canlandırdığı Griselda Blanco'ya dönüşümüne tanıklık ettiğimiz Sofia Vergara, dizinin ana kahramanı için düşüncelerini şu cümlelerle anlattı; "Griselda Blanco, hakkında çok fazla şey bildiğimiz meşhur erkek elebaşlarından çok daha önce, acımasız ama dahiyane taktikleriyle milyar dolarlık bir imparatorluk kurmuş efsanevi bir karakter."

Griselda, Vergara'nın 11 sezon süren Modern Family dizisinden sonraki ilk televizyon projesi olacak. 
Modern Family'de canlandırdığı Gloria Delgado-Pritchett karakteriyle dört kez farklı kategorilerde Emmy'e aday gösterilen ünlü oyuncu, bu süre içinde rol aldığı filmlerin yanı sıra America's Got Talent yarışmasında jüri üyeliği yapmıştı. 

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X