Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Soğuk Havalara Karşı Doğal Dudak Bakımı

Dudaklarınız, ihtiyaç duyduğu neme sağlığınıza zarar vermeden, tamamen doğal içeriklerle üretilmiş Siveno dudak koruyucular ile kavuşuyor.

Soğuk Havalara Karşı Doğal Dudak Bakımı Soğuk Havalara Karşı Doğal Dudak Bakımı Pinterest


 

Dudaklarınızın ihtiyaç duyduğu nemi bitkisel içeriklerin güçlü kombinasyonuyla sağlayan Siveno, aromalı dudak koruyucu tercih edenler için nane&limon ve bal özlerinin aromalarından faydalanılarak üretilen Doğal Dudak Koruyucu-Nane & Limon ve Doğal Dudak Koruyucu-Bal’ı, yoğun etki arayanlar için aromasız çeşidi Doğal Dudak Koruyucu Yoğun Etki ile 3 çeşit dudak koruyucuyu tüketicisiyle buluşturuyor. Shea yağı, hint yağı, zeytinyağı, aynı sefa yağı gibi bitkisel yağların eşsiz kombinasyonuyla hazırlanan dudak koruyucular; kuruyan ve matlaşan dudaklarınızın nemlendirilip canlandırılmasına katkıda bulunuyor. Kurumadan dolayı oluşan çatlakların giderilmesinde ve cildinizin yumuşatılmasında da rol oynuyor.
 
Doğal Dudak Koruyucu – Nane & Limon Omega 6 yağ asitleri içeren aynısefa yağı ile çatlamış dudakları yumuşatırken, doğal E vitamini içeren hint yağı dudakları kuruluğa karşı koruyor. Ürüne aromasını da veren nane yağı ise dudaklara dolgunluk hissi veriyor ve canlandırıyor.

Doğal Dudak Koruyucu - Bal E vitamini bakımından zengin, antioksidan özelliğine sahip zeytinyağı ile dudakları besliyor ve dış etkenlere karşı koruyor. A ve E vitaminleri bakımından zengin shea yağı ise dudakların nem kaybının engellenmesine yardımcı oluyor.

Siveno Doğal Dudak Koruyucu Yoğun Etki dudaklarda oluşabilecek yoğun kuruluk ve buna bağlı rahatsızlıklara karşı besleyici ve koruyucu etkisi bulunan gama linoleik asit bakımından zengin çuha çiçeği yağı içeriyor. Omega 7 ve antioksidanlarca zengin yalancı iğde yağı ise hassas ve çok kuru dudaklarda nemlendirici bir bariyer oluşturuyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X