Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Sömestr’da Çocuklara Özel Etkinlikler için Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Sp, 18-22 Kasım haftası ilk sömestr tatilinde tüm çocukları keyifli ve yaratıcı atölyelerle karşılayacak.

Sömestr’da Çocuklara Özel Etkinlikler için Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Sömestr’da Çocuklara Özel Etkinlikler için Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Pinterest


 

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, 18-22 Kasım tarihleri arasında tüm öğrenciler için oluşturulan özel etkinlikler ve atölye programları ile aileleri keyifli bir tatil yapmaya bekliyor.
Her yaş grubuna özel oluşturulan programlar ile çocuklar İngilizce konuşma sınıfı ile pratik yaparken, satranç derslerine ve satranç turnuvasına, golf turnuvasına, kağıt ve kumaş üzerine serigrafi baskı, seramik boyama, bahçecilik ve çiçek dikme gibi çok sayıda farklı atölyeye katılma şansı bulurken, çikolata, kurabiye ve pizza yapmak için mutfağa girecekler.Hilton Dalaman Sarıgerme Resort &Spa, sömestr tatilinde çocuklar için oluşturulan otuzdan fazla farklı atölye ile çocukların bu tatili en verimli şekilde geçirmesine katkı sağlamayı hedefliyor.
Dalaman bölgesinde yapacakları bu keyifli sömestr tatilinde misafirlerin mutlaka görmesi gerekenler listesi bulunuyor. Unesco tarafından Dünya Mirası Geçici Listesi’nde bulunan Kaunos Antik Kenti’nde yaklaşık 3 bin yıllık tarihi bir yolculuğa uzanırken, misafirler Sarıgerme bölgesinde bulunan Pisilis Antik kentinde geç Bizans çağının izlerine şahitlik ediyor. Caretta caretta’ların ev sahibi olan  İztuzu plajında misafirler hem denizin tadını çıkarabilir hem de caretta caretta’ları kurtarma ve rehabilitasyon için kurulan merkezi ziyaret edebiliyor ve Baba Adasında dalış yapmanın keyfine varabiliyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X