Swarovski'nin Yeni Marka Elçisi Karlie Kloss Oldu

Swarovski'nin Yeni Marka Elçisi Karlie Kloss Oldu Swarovski'nin Yeni Marka Elçisi Karlie Kloss Oldu Pinterest


 

Swarovski, benzersiz ışıltısını dünya genelinde temsil etmesi için Karlie Kloss’u seçti.
 
Kreatif Direktör Nathalie Colin’in yorumu şöyle: “Karlie’nin yeni marka elçimiz olmasından büyük bir heyecan duyuyoruz. Göz kamaştırıcı güzelliğinin yanı sıra Karlie modernliği, tazeliği, kendine güveni ve içtenliği, yani bizim koleksiyonlarımızda yansıtmak istediğimiz her şeyi temsil ediyor.”


 
Bir moda ve yaşam tarzı ikonu, Klossy adlı YouTube kanalıyla deneyimli bir sanal ortam kişiliği, Kode With Karlie bursunun ardındaki beyin ve Karlie’s Kookies adlı kurabiye markasıyla hayırsever bir işkadını: Kloss bir süper modelden çok daha fazlası. Karlie’nin her biri ilham verici farklı yüzleri, ışıldamaya ve her gününü olağanüstü kılmaya hazır kadınlar için tasarladığı koleksiyonlarıyla, Swarovski markasını tam anlamıyla yansıtıyor. Karlie Kloss “Swarovski ailesine dahil olmak ve markanın ışıltılı ve benzersiz tasarımlarla kadınlara zarafet katmak konusundaki uzun geçmişinin bir parçası olmak benim için bir onur” diye konuşuyor.


 
Nathalie Colin’e göre Kloss, Swarovski’nin doğasına çok uygun: “Karlie, pek çok genç kadının örnek aldığı biri – sosyal medyayı çokça kullanması onu geniş bir kitle için ulaşılabilir kılıyor. Marka olarak ulaşılabilirlik her zaman DNA’mızın bir parçası olmuştur ve tüketicilerimize daha yakın olmak için her fırsatı değerlendiririz. Karlie’nin dijital dünya konusunda doğuştan bir sezgisi ve yeteneği var. Takılarımız hakkında ilham verici hikayeler paylaşması ve yaşamdaki o duygusal anları yakalaması için yaratıcılığını canlandırmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Tüm takım ona çoktan aşık oldu bile!”
 


Bu yepyeni sayfayı açmak amacıyla Karlie ve Swarovski YouTube ve Instagram dahil çeşitli sosyal medya kanallarında yayınlanan, Karlie’nin kişiliğini tüm ışıltısıyla yansıtan esprili bir video hazırladı. Videoda süper model, web kullanıcılarının en sık sorduğu sorulardan biri olan, markanın adını nasıl telaffuz edeceğini öğrenirken, doğal ve rahat havasında görüntüleniyor.
 
Karlie, Swarovski’nin son moda ve çağdaş evrenine büyüleyici kişiliğini ve içten gelen ışıltısını katmaya sezon boyunca devam edecek. 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X