Taylor Swift'ten Kanye West Açıklaması

Taylor Swift'ten Kanye West Açıklaması Taylor Swift'ten Kanye West Açıklaması Pinterest


Grammy'de iki ödül alan Taylor Swift, ödül konuşmasında Kanye West'e yönelik açıklamalarda bulundu. Kanye West'in "Famous" şarkısındaki “Hala Taylor ve benim seks yapabileceğimizi düşünüyorum. Neden mi? Çünkü onu ben ünlü yaptım" sözlerine yönelik konuşan şarkıcı, "Başkalarının başarıları üzerinden yararlanmak isteyenler var" dedi.

Taylor, ödül konuşmasına "Grammy'de iki kere Yılın Albümü Ödülü'nü alan biri olarak, buradaki bütün genç kadınlara sizin başarınızdan, yaptıklarınızdan ve şöhretinizden yararlanmak isteyenler olacak demek istiyorum. Fakat, eğer siz kendi işinize odaklanırsanız ve bu insanları dikkate almazsanız, ulaşmak istediğiniz noktaya gelince bunun kendinizin ve sizi seven insanların başarısı olduğunu göreceksiniz. Bu dünyanın en güzel hissi olacak" sözlerini ekledi.

Taylor Swift ve Kanye West arasındaki bu tartışma ise 2009 yılındaki Grammy Ödül gecesine dayanıyor. Kanye West, ödül almak için sahneye çıkan Taylor Swift'e ödülü Beyonce'un hakettiğini söylemişti.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X