Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Terra Pizza Lezzetlerine Artık WhatsApp Üzerinden de Kolayca Ulaşabilirsiniz

Terra Pizza, WhatsApp üzerinden sipariş almaya başlayarak mobil sipariş seçeneklerine bir yenisini daha ekledi.

Terra Pizza Lezzetlerine Artık WhatsApp Üzerinden de Kolayca Ulaşabilirsiniz Terra Pizza Lezzetlerine Artık WhatsApp Üzerinden de Kolayca Ulaşabilirsiniz Pinterest


 

Son dönemde hayata geçirdiği mobil aplikasyon ile pizza severlere hızlı ve özelleştirilmiş sipariş seçeneği sunan Terra Pizza, WhatsApp üzerinden eve servis hizmetini başlatarak mobil siparişte yeni bir döneme ‘merhaba’ dedi.
Terra Pizza’nın enfes lezzetlerini deneyimlemek isteyenler, siparişlerini +90 44 44 500 numaralı telefon hattı üzerinden veya Terra Pizza mobil uygulamasından tek tuşla bağlanarak verebilecek. Kullanıcılar numarayı cep telefonlarına kaydettikten sonra vermek istedikleri siparişi mesaj yoluyla Terra Pizza’ya iletecek. Mobil Uygulamada ise ana sayfada bulunan WhatsApp seçeneği ile tek tıkla konuşmaya yönlendirilecek. Terra Pizza, WhatsApp’ın metin ve görsel kullanım avantajları sayesinde, platform üzerinden kendilerine ulaşan müşterilerle daha hızlı ve etkin bir iletişim kurabilecek.
Terra Pizza CEO’su Emre Kurtoğlu, WhatsApp üzerinden sipariş uygulaması hakkında “25 yıldır milyonlarca tüketiciye hizmet veren Terra Pizza olarak, müşteri kanallarımız arasına WhatsApp’ı da ekledik. Geçtiğimiz ay Terra Pizza mobil aplikasyonunu müşterilerimizin hizmetine sunduk, çok iyi geri dönüşler aldık ve kullanıcılarımızı cazip ‘hoş geldin’ kampanyalarıyla buluşturduk. Yeni ve müşteri dostu uygulamalara devam ediyoruz. Müşterilerimiz, artık WhatsApp’tan yazarak kolayca siparişlerini verebilir. Bu deneyim hem tüketicilerimiz için Terra Pizza markasına dokunmayı daha kolay hale getirecek, hem de bize Terra Pizza müşterileriyle daha sık temas kurabilme fırsatı verecek. Yenilikleri önümüzdeki dönemde de sürdüreceğiz” dedi.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X