Ünlü Markalar “Summer Bazaar” Etkinliğinde Bir Araya GeldiTürkiye’nin en çok okunan Ev Dekorasyon ve Yaşam dergisi olan InStyle Home ev sahipliğinde ünlü markalar 2016 yaz sezonu trendleri ile “Summer Bazaar” etkinliğinde bir araya geldi. 
 
24 Mayıs Salı günü Bebek Kitchenette’in bahçesinde gerçekleştirilen “Summer Bazaar” etkinliğinde davetliler, yaz sezonu için  ihtiyaç duyacakları tüm detayları, çarpıcı fikirleri, stil sahibi önerileri ve sezonun en gözde ürünlerini yakından inceleme fırsatı buldular. Gün boyunca InStyle Home konuşma alanında Aslıhan Ekitmen ile Mekan Enerji Temizliği; Atelier Raw kurucusu Neyir Turalı ile Raw Beslenme; Sade kitabı yazarlarından Begüm Başoğlu İle Hayatı Sadeleştirme ve Estetik Koçu Dilek Özkan ile Güzellik üzerine keyifli sohbetler gerçekleşti. 11.00-19.00 arası süren etkinlikte yer alan dekorasyon, takı, kıyafet, plaj aksesuarları, bakım ürünleri ve sağlıklı beslenme gibi çeşitli standlar sayesinde renkli bir gün geçirildi. 

FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X