Valentino'nun Yeni Butiği Bodrum Yalıkavak Marina'da Açıldı

Dünyaca ünlü İtalyan moda markası Valentino; Türkiye’deki yeni butiğini 15 Haziran’da Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Valentino'nun Yeni Butiği Bodrum Yalıkavak Marina'da Açıldı Valentino'nun Yeni Butiği Bodrum Yalıkavak Marina'da Açıldı Pinterest


 

Valentino Kreatif Direktörü Pierpaolo Piccioli tarafından geliştirilen yenilikçi butik konseptiyle tasarlanan Valentino Yalıkavak Marina; markanın dünya çapındaki perakende ağının genişlemesinde önemli bir adımı simgeliyor. Tasarımda Art Deco'dan ilham alan ve birbirini tamamlayan sıcak ve yaratıcı formlar öne çıkıyor.

Mağazanın yarı çevresi boyunca uzanan sütunları çevreleyen ve birbirine bağlayan pirinç vitrinlerle bezenmiş mimari, sofistike bir atmosfer sunuyor. İpek nişler ve mikro beton zemin ise mekâna modern bir tarz katıyor.
Butik konsepti, yerel malzeme ve işçilik kullanımıyla Bodrum ile bağ kurarak mekana romantik ve çağrışımlı bir atmosfer kazandırıyor.  Valentino Yalıkavak Marina’da kadın ve erkek hazır giyim, ayakkabı, çanta ve aksesuar koleksiyonları yer alıyor.

"Valentino Escape 2021 Koleksiyonu” Valentino Yalıkavak Marina’da
60'ların sonlarına ait Maison arşivlerindeki baskılardan ilham alan; kaftan, şort, elbise, plaj koleksiyonu ve aksesuarlardan oluşan, dünyada sadece seçili lokasyonlarda satışa sunulan “Valentino Escape 2021 Koleksiyonu” açılışa özel exclusive olarak Valentino Yalıkavak Marina’da moda severlerle buluşuyor.

Valentino Yalıkavak Marina
Adres: Yalıkavak Mah. Çökertme Cad. No: 6/AN-1 Bodrum Muğla
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X