Vinergetic C+ Sınırsız C Vitamini ile Yorgunluk Karşıtı Etki Garanti

Vinergetic C+, cildiniz için enerji bombası.

Vinergetic C+ Sınırsız C Vitamini ile Yorgunluk Karşıtı Etki Garanti Vinergetic C+ Sınırsız C Vitamini ile Yorgunluk Karşıtı Etki Garanti Pinterest


C vitamini cilt bakım ürünlerinde en çok aranan bileşen oldu (1). Fakat geleneksel C vitamini, yani askorbik asit ışık, ısı ve havayla etkileşiminde etkisini hızlıca kaybeder. Caudalie Doğal Formül Geliştirme Laboratuvarı ise etkinliğini ve yapısını korumak için C vitaminini tam 4 kez stabilize etti: işte karşınızda C+ Vitamini. Caudalie C Vitamininin %100 doğal türevli olan ve en stabil versiyonlarından birini seçti: Ascorbyl Tetraisopalmitate. Formülünde hiyalüronik asit ve %100 antioksidan kaynağı polifenoller içeren Vinergetic C+ cilt yorgunluğuna ve dış etkenlere karşı en güçlü kokteyle sahip. Bu içerikler sayesinde zaman geçtikçe etkinliğini yitirmez ve güçlü bir yorgunluk karşıtı etki gösterir. Aynı zamanda yüksek biyoyararlanım oranıyla cilt tarafından kolayca emilir ve tüm gücünü açığa çıkarır. Caudalie’nin yeni üniseks serisi Vinergetic C+, yorgun ciltlere canlı ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Parfüm içermeyen bu seri(2) hassas ciltler için de uygun.

Caudalie’nin ilk üniseks serisi! (1) pressat.co.uk “Vitamin C tops the list of the most searched for skincare ingredients” Ağustos 2020. (2) Esansiyel yağlar içeren Detoks Etkili Gece Bakım Yağı hariç. Uykusuzluk, yoğun çalışma hayatı... Stres ve yorgunluk ciltte kendini belli eder. Yeni Vinergetic C+ serisi yaşam temposu fark etmeksizin tüm ciltler için uygun. Hem erkek hem kadınlar için cilde gerçek bir C Vitamini desteği sunar.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X